Oferta dla osób interesujących się rozszerzaniem własnych umiejętności lingwistycznych

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova wystosowała bogatą ofertę zajęć językowych. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez mających doświadczenie ekspertów, wobec czego nie trzeba się przejmować, iż nie będą miały atrakcyjnej postaci. Na przykład, decydując się na angielski dla firm Warszawa można oczekiwać na to, iż zajęcia będą odbywać się z sporym naciskiem na mówienie, co pozwala na lepsze przyswojenie wiedzy.

Obszar wszystkich zajęć będzie również indywidualnie przystosowany do potrzeb uczestników szkolenia. Poza kursami takimi jak kursy językowe Warszawa można też liczyć na opcję korzystania z propozycji zrobienia tłumaczeń oraz robienie audytów lingwistycznych. Kwestie szczegółowe dla wszystkich współprac wyznaczone są indywidualnie. Kompleksowa obsługa lingwistyczna realizowana może zostać dla klientów prywatnych, ale też dla przedsiębiorstw. Zajęcia mogą odbyć się w trybie internetowym, jak i stacjonarnym.

Zależnie od potrzeb osób zapisujących się na kursy, można zapisywać się na język ogólny, ale też ekspercki. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, zajęcia oraz audyty zostaną opracowane na imponującym poziomie. Z uwagi na to, iż Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE oraz LanguageCert plus posiada upoważnienie MEN do przeprowadzenia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, że szkolenia językowe Warszawa znacząco podniosą dotychczasowo posiadane umiejętności językowe.