Przyczepa kempingowa na najem – czy warto?

Jeśli szukamy możliwości spędzenia odpoczynków z dziećmi, w wesołej atmosferze podejmującej całą rodzinę, to zastanówmy się nad kempingiem. Camping jest pewnie jednym z perfekcyjnych sposobów, na wakacje dla rodzin. Można rozkoszować się rozkoszą ze szczęśliwych momentów spędzanych razem z rodziną. Prywatna przyczepa campingowa daje też możliwość spędzenia jednych wakacji w kilku miejscach interesujących turystycznie. Dyspozycji jest wiele: spacery, gry rekreacyjne, wypływanie kajakiem, łódką, eskapady do miasta, szaleństwa na placu zabaw, wyprawy do parku. Familijne campingi oferują wiele zabaw dla dzieci, m.in.: klub dziecięcy, piłka nożna, siatkowa, ręczna, badminton, zabawy terenowe, nauka pływania, kursy pływania kajakiem, tańce dla maluchów oraz gry w basenie dla dzieci – kamper. Rodzice też są w stanie spędzić czas aktywnie, gdy ich pociechy tak poprawnie się bawią. Dla starszych przygotowane są takie atrakcje jak: siatkówka plażowa, strzelanie z łuku, kajaki oraz rowery wodne, wyprawy po okolicy, a nieraz nawet basen, aerobik, marszobiegi, nordic walking.

Pola campingowe lub namiotowe na ogół ulokowane są w bliskiej odległości od morza oraz pięknej plaży. Biwakowanie nad polskim morzem jest wybitnie przyjemne. Pola campingowe usytuowane w wielu tajemniczych miejscach naszego kraju na Wybrzeżu, daje szansę spędzenie wymarzonych wakacji w tym uroczym zakamarku Polski. Nad morzem ceny są nieporównywalnie małe do tych, jakie musielibyśmy zapłacić za najem kwatery w prywatnym domu lub też pokoju w pensjonacie. Cena za najem przyczepy campingowej zależy od jej wielkości, standardu oraz wielkości pola campingowego, lecz turyści oraz tak preferują taki sposób podróżowania. W efekcie cena waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za osobę.

Jakie atuty? Przede wszystkim bliskość morza. Pola campingowe są zawsze umieszczone niedaleko wybrzeża i piaszczystej plaży. Właściciele pól campingowych nad morzem oferują swoim konsumentom bezproblemowy dostęp do wielu atrakcji krajoznawczych bałtyckich miejscowości. Zdrowo nawdychamy się jodu, wypoczniemy i z pewnością nie przepłacimy.