Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Czego nie należy wystawiać na rzęsy?

Kiedy bolą nas oczy lub gdy jesteśmy zmęczeni, mamy tendencję do pocierania oczu. Pocieranie ich może spowodować osłabienie lub odpadnięcie rzęs. Podrażnienie i zaczerwienienie oczu przychodzą jako list w mailu. Podobne, niepożądane efekty można uzyskać, stosując makijaż codziennie. Mówimy o źle dobranych kosmetykach, które nakłada się na twarz w dużych ilościach. Zatykamy pory i uniemożliwiamy skórze oddychanie podkładem, a rzęsy narażamy na kiepskiej jakości tusz do rzęs. Zdarza się również, że ignorujemy stosowanie demakijażu, gdy jesteśmy zmęczeni lub robimy to w sposób nieostrożny.

W niektóre noce możemy być tak zmęczeni, że nie jesteśmy w stanie prawidłowo usunąć makijażu z oczu. W innych przypadkach możemy po prostu nie wiedzieć, jak to zrobić poprawnie. Raz po raz przecieramy oczy wacikami, które powodują podrażnienia, zaczerwienienia skóry i wypadanie rzęs. Tak naprawdę wystarczy przyłożyć do oczu wacik z kremem i cierpliwie czekać, aż tusz i cienie się rozpuszczą.

Zdarza się też, że używamy kosmetyków, które w ogóle nie pasują do naszego typu skóry.

W konsekwencji używamy produktów, które są zbyt odwadniające lub zbyt tłuste dla naszej skóry. Zalotki i sztuczne rzęsy też nie są dobrymi narzędziami. Zalotka osłabia rzęsy, a także może przyczyniać się do ich łamania lub wyginania się w dziwny sposób. Doklejanie sztucznych rzęs jest dość szybkie, ale jest dość drogie i na dłuższą metę zajmuje dużo czasu. Niewykwalifikowana kosmetyczka może uszkodzić zarówno oczy, jak i rzęsy.

Przycinanie rzęs w celu ich pogrubienia i wydłużenia nie jest dobrym pomysłem. Pomimo tego, że rzęsy to tylko jeden ze wszystkich rodzajów włosów, które pokrywają nasze ciała, rzęsy mają zupełnie inne właściwości niż włosy na głowie. Rzęsy mają za zadanie chronić oczy przed zanieczyszczeniem i działają jak ścianki – ostrzegają przed przedmiotami zbliżającymi się do oczu. Zobacz https://wirtualnekosmetyki.pl/-nowe-wdrozenia/czy-odzywka-do-rzes-cieszy-sie-uznaniem-wsrod-kobiet

Odżywka do rzęs Nanolash

Dlaczego odżywka do rzęs jest o wiele lepsza niż zwykła pielęgnacja rzęs? Posiadają lekką konsystencję i błyskawicznie się wchłaniają. Nie odkolonizują powiek i nie powodują podrażnień. Odżywka do rzęs nawilża, wzmacnia, wydłuża i odmładza rzęsy oraz sprawia, że stają się grubsze i lśniące. Dlaczego więc odżywka do rzęs jest lepsza od innych metod na upiększanie rzęs? Balsam do rzęs wzmacnia nasze rzęsy (zwłaszcza odrosty) w taki sposób, aby nie wypadały ani nie uszkadzały się, nawet jeśli mocno pocieramy.

Wiele kobiet przestaje używać tuszu do rzęs po zabiegu kosmetycznym z odżywką do rzęs. Czemu? Otóż jednym z pożądanych efektów tego zabiegu jest to, że rzęsy stają się trwale ciemniejsze. Kolor rzęs stopniowo zmienia się na czarny. Dzięki temu nie musisz już używać tuszu do rzęs – rzęsy można wymodelować przezroczystym żelem. Balsam do rzęs też nie musi być usuwany, dzięki czemu nie musimy narażać się na nudne zabiegi demakijażu.

Odżywka do rzęs może również wyginać nasze rzęsy, dzięki czemu nie musimy już używać zalotki.

Odżywka pogrubia rzęsy i podwaja ich objętość, ale jednocześnie daje naturalny efekt. Po zakończonej kuracji nie trzeba doklejać sztucznych rzęs ani martwić się o podrażnienia, które mogą pojawić się po zastosowaniu kleju. Jedną z tak działających odżywek do rzęs jest Nanolash. Naturalny skład daje szybkie i trwałe efekty w krótkim czasie. Ziołowe składniki chronią przed podrażnieniami i alergiami.

Kto powinien stosować Nanolash? Odżywka polecana osobom, które mają krótkie, słabe lub jasne rzęsy. Regularne nakładanie Nanolash sprawi, że rzęsy będą dłuższe i grubsze. Nanolash nawilża, odmładza i odbudowuje rzęsy. Aplikację należy wykonywać codziennie wieczorem na czyste i suche powieki. Pędzlem namaluj kreskę na linii rzęs, zarówno na górnej, jak i dolnej powiece. Pierwsze efekty widoczne są już po 2-3 tygodniach kuracji, a ostateczne efekty widoczne są po 2-3 miesiącach. Jak przygotować rzęsy na duże wydarzenie? Artystyczny makijaż i odżywka do rzęs Nanolash.

Daj mi jeszcze pięć minut! Ile razy mówiłeś to swojemu chłopakowi? Czy naprawdę potrzeba tylko pięciu minut, aby stać się piękną? Oczywiście staranna pielęgnacja trwa znacznie dłużej, a osiągnięcie zadowalających rezultatów może zająć trochę czasu. Czy wiesz, jak przygotować rzęsy na wyjątkowe wydarzenie? Jak możesz je udekorować i pielęgnować?

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto zobaczyć:

Dodaj komentarz