Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Czy niepełnosprawne osoby same mogą kierować samochodami

Urządzenia firmy Veigel są innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają na dopasowanie pojazdu do indywidualnych wymagań i potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. Produkty te są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, jakim trudność będzie sprawiało korzystanie z tradycyjnych układów pedałów. Umożliwia to wygodne i bezpieczne kierowanie autami, co przekłada się na znaczne zwiększenie niezależności osób mających problemy ruchowe. Pośród szerokiej propozycji wyrobów tej firmy dużym zainteresowaniem cieszy cię ręczny gaz-hamulec, znany też jako RGH. Urządzenie to pozwala za pomocą rąk sterować jednocześnie hamulcem oraz gazem samochodu, jest to realizowane w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Dzięki temu osoby kierujące zachowują pełną kontrolę nad autem nawet przy pojawieniu się jakiś nietypowych drogowych sytuacji. W szerokiej ofercie firmy jest dostępne kilka modeli tego mechanizmu, które się od siebie różnią metodą sterowania. W części z nich żeby dodać gazu trzeba pokręcić dźwignią zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a w niektórych należy ją pociągnąć do siebie. Poza tym niektóre z modeli mogą być wyposażone w różne dodatkowe funkcje, na przykład takie jak sterowanie kierunkowskazami czy klaksonem. Firma podczas projektowania położyła duży nacisk na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zagwarantowania stuprocentowej kontroli nad pojazdem za pomocą zamontowanego urządzenia, ale również zmniejszenia ryzyka uszkodzeń ciała przy wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto zobaczyć:

Dodaj komentarz