Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające sprawne pozbycie się cellulitu

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonany jest z użyciem lasera VARILITE, zaliczanego do bardzo wszechstronnych przyrządów. Taka nieszkodliwa metoda zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co zapewnia: bezzwłoczny rezultat zamknięcia naczynek, zadowolenie klientów, bezinwazyjność oraz bezpieczeństwo.

Wykonywane przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emisji wiązek energii przechodzącej na określoną głębokość w strefy tkanki skórnej oraz częściowo jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadzi do zaciskania się oraz niszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie takich procesów metabolicznych naczynko zostaje z czasem wchłaniane przez tkanki, jakie je otaczają, a potem całkowicie znika.

Dochodzi do zamykania poszerzonych naczyń, zredukowania ilości naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Innowacyjne urządzenie pozwala na zastosowanie podwójnej długości fali, co pozwoli pozbywać się mniejszych, jak i większych zmian naczyniowych. Każdorazowo właściwości urządzenia przystosowane są do indywidualnych potrzeb pacjentki. Specjaliści podejmują się domykania naczynek na brodzie oraz na całych nogach. Kosztorys wraz z opisem zabiegu podane są na stronie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY