Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Pies musi posiadać lidera – szkolenie psów

Nie musisz nigdy uderzyć pieska z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego aniżeli to, że pies ma okazję się ciebie bać oraz posłuszeństwo rodzi się wtenczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, ale to jest całkiem przeciwne w rezultatach dla efektywnego szkolenia psów każdego rodzaju. By efektywnie kształcić czworonoga musisz nauczyć się zrozumieć, Jakim sposobem pies myśli – szkoła dla psów. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia pieska, jest to absolutnie nieodzowne mieć lidera. Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje przyjaznych warunkach innych. Jest to coś co trzeba zrobić, aby zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa czy też twój pies będzie alfa – lider, wówczas inaczej się to będzie rozkładać. On może wtedy warczeć i warczeć, albowiem jak inaczej mógłby zademonstrować innym, że jest on obowiązkowy za przywództwo w stadzie?

Wobec tego przede wszystkim należy wiedzieć, że on pragnie naświetlić swoją pozycję, jakkolwiek to ty masz być jego liderem – okaż mu to, jakkolwiek nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, jaki zrozumie pies.

Gdy pies jest niegrzeczny najzwyczajniej w świecie zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam i stój nad nim, mówiąc nie. Mocno trzymaj oraz mocnym głosem mów nie. Jedyną kwestią, jaka się liczy, to jest ton głosu- musi być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest zademonstrować mu, co jest prawidłowe i jakie zachowanie jest właściwe. Gdy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to odpowiedni pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto zobaczyć:

Dodaj komentarz