Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Luksusowe apartamenty na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Ekskluzywne apartamenty na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to idealna opcja dla osób, które chociażby nie chcą spędzić urlopu w hotelu lub planują być rozdzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany bazując na wysokich standardach, wobec czego posiada niezbędne atesty oraz nabywcy de facto mogą wierzyć w to, że wybiorą dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Domy mają nabity, indywidualny nr VIN, zaakceptowany w całej UE. Nie wymagają też dodatkowego pozwolenia na postawienie ich na wodzie albo na innym podłożu, jaki zostałby objęty zakazem wybudowania. Na stronie firmowej można zobaczyć tymczasowe wykonania oraz przekonać się, iż domy takie faktycznie świetnie wyglądają.

Podane są także dokładne wyznaczniki, jakie ma pływający dom a więc od razu każdy jest zorientowany, jaka powierzchnia zostanie dla niego dostępna. Wyposażenie domu jest kompletne, a więc nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem przeznaczonym na wypoczynek dostępny jest również taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica i moduł klimatyzacji. Pływające apartamenty są dostosowane do wymagań osób, które chcą je zakupić oraz doceniają nietuzinkowość, wolność i spędzanie czasu w komfortowych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie apartamencie wynosi 21 metrów kwadratowych. Dom ma 3 tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto zobaczyć:

Dodaj komentarz